Podotherapie Oost-Nederland heeft vestigingen in Albergen, Almelo, Beckum, Borne, Denekamp, Enschede, Groenlo, Haaksbergen, Oldenzaal, Ootmarsum en Losser en een vestiging voor Sportpodotherapie. Hieronder de contactgegevens per locatie.

Podotherapie Oost-Nederland
CONTACTGEGEVENS ALGEMEEN
Emmastraat 177
7513 BC Enschede

Telefoon 053 4325830

oostnederland@podotherapie.org

Facebook: www.podotherapieoostnederland.nl
Twitter: @PodotherapieON

Albergen
Geert Grootestraat 25
7665 AV Albergen
in het pand van Paramedisch Centrum Albergen

Telefoon 0546 745735

albergen@podotherapie.org

Almelo
Ootmarsumsestraat 348
7603 AV Almelo
in het pand van Pedicurepraktijk Medivoet

Telefoon 0546 200920

almelo@podotherapie.org

Almelo
Twentepoort West 3
7609 RD Almelo
in samenwerking met Roessingh Revalidatie Techniek

Telefoon 0546 745733

almelo@podotherapie.org
 

Beckum
Haaksbergerstraat 187
7554 PA Beckum
in Gezondheidspost De Pastorie

Telefoon 074 8513262

beckum@podotherapie.org

Borne
Fleminghof 5
7622 MB Borne
in Gezondheidscentrum Fleminghof

Telefoon 074 8513216

borne@podotherapie.org
 

Denekamp
Julianaplein 16
7591 EX Denekamp
in het pand van Fysiotherapie Platvoet

Telefoon 0541 200212

denekamp@podotherapie.org
 

Enschede

Buurserstraat 212
7544 RG Enschede
in samenwerking met Luiten Orthopedie

Telefoon 053 5388422

enschede@podotherapie.org

 

 

Enschede

Emmastraat 177
7513 BC Enschede
hoek Nieuwstraat

Telefoon 053 4325830

enschede@podotherapie.org
 

 

 

Enschede
Roessinghsbleekweg 167
7522 AH Enschede
in samenwerking met Roessingh Revalidatie Techniek

Telefoon 053 3031610

enschede@podotherapie.org
 

Groenlo
Buitenschans 36
7141 EL Groenlo
in het Gezondheidscentrum den Papendiek

Telefoon 0544 465220 

groenlo@podotherapie.org  
 

Haaksbergen
Markt 8a
7481 HT Haaksbergen
op de markt, achter de kerk

Telefoon 053 5740434

haaksbergen@podotherapie.org
 

 

 

Oldenzaal
Prins Bernhardstraat 4-10
7573 AM Oldenzaal
in het Gezondheidscentrum Oldenzaal

Telefoon 0541 723970

oldenzaal@podotherapie.org

 

Ootmarsum
Wildehof 2
7631 GX Ootmarsum
in Centrum Wildehof

Telefoon 0541 753434

ootmarsum@podotherapie.org


Losser
Raadhuisstraat 20
7581 AA Losser
bij Lossers Voetcomfort Schoenen

Telefoon 053 3031678

losser@podotherapie.org

   

Sportpodotherapie Oost-Nederland
Buurserstraat 212
7544 RG Enschede

Telefoon 053 8517156

mail@sportpodo.nu

www.sportpodo.nu

Facebook:www.sportpodotherapieoostnederland.nl
Twitter: @sportpodonu