PODOTHERAPIE OOST-NEDERLAND

UW VOETEN in goede handen!

WIE?

We onderzoeken en behandelen voeten, enkels, knieën, heupen en rug, om iedereen zonder klachten en vrij te laten bewegen. Samen met u zorgen we dat u zo optimaal mogelijk kan staan, lopen, rennen en sporten. We geloven in deze basis voor een gezond en gelukkig leven!

Lees meer

WAT?

Voetstandafwijkingen - Houdingsklachten - Teenstandafwijkingen - Sportblessures -
Voetproblemen bij chronische aandoeningen - Nagelproblemen - Wonden - Likdoorns - Wratten

Lees meer

HOE?

Om de klacht of de vraag goed in kaart te brengen doen we gedegen onderzoek en hebben we verschillende aanvullende onderzoekstechnieken en onderzoeksinstrumenten tot onze beschikking.

Lees meer


WAARMEE?

We hebben verschillende behandelmogelijkheden om klachten aan voeten, enkels, knieën, heupen en rug te  verhelpen.

Lees meer

PODOTHERAPIE!

De podotherapeut behandelt alle voorkomende klachten aan voeten, tenen en nagels en klachten elders in het lichaam die door voet-, teen- en nagelcorrectie beïnvloed kunnen worden.

Lees meer

AANDACHT

Wat we doen, doen we met passie, plezier en aandacht met oog voor detail.

Lees meer

OnS TEAM 

Groepsfoto

Nieuws

Gratis voetscreening bij Gert de Olde schoenen!

Wilt u een screening van uw voeten en een persoonlijk advies? Maak dan een afspraak voor deze speciale middag!

Lees meer

Oefeningen bij kindervoeten zijn effectief!

Om pijnvrij te kunnen spelen en bewegen zijn sterke voeten heel handig!

Lees meer

Hielpijn! Hielspoor? Fasciitis plantaris? Morbus Sever?

Hielpijn komt veel voor, maar de oorzaak is vaak heel verschillend!

Lees meer

 ONZE Video

Wie zijn we? Wat doen we?

    
 

VESTIGINGEN 

 

Albergen

Geert Grotestraat 25
7665 AV Albergen
0546 745735
albergen@podotherapie.org
in Paramedisch Centrum Albergen

Beckum

Haaksbergerstraat 187
7554 PA Beckum
074 8513262
beckum@podotherapie.org
in Gezondheidspost De Pastorie

Enschede - Noord

Roessinghsbleekweg 167
7522 AH Enschede
053 3031610
enschede@podotherapie.org
in pand RRT/ Kotmancentrum

Groenlo

Buitenschans 36
7141 HT Groenlo
0544 465220
groenlo@podotherapie.org
in GC Den Papendiek

Oldenzaal

Prins Bernhardstraat 4-10
7573 AM Oldenzaal
0541 723970
oldenzaal@podotherapie.org
in GC Oldenzaal 

Almelo - Noord

Ootmarsumsestraat 348
7603 AV Almelo
0546 200920
almelo@podotherapie.org
in pedicurepraktijk Medivoet

Borne

Fleminghof 5
7622 MB Borne
074 8513216
borne@podotherapie.org
in GC Fleminghof

Enschede - Centrum

Emmastraat 177
7513 BC Enschede
053 4325830 
enschede@podotherapie.org
op hoek Nieuwstraat

Haaksbergen

Bouwmeester 8b
7481 LP Haaksbergen
053 5740434
haaksbergen@podotherapie.org
in GC De Bouwmeester

Ootmarsum

Wildehof 2
7631 GX Ootmarsum
0541 753434
ootmarsum@podotherapie.org
in Centrum Wildehof 

Almelo - Zuid

Twentepoort West 3
7609 RD Almelo
0546 745733
almelo@podotherapie.org
in pand RRT

Denekamp

Oldenzaalsestraat 12e3
7591 GM Denekamp
0541 200212
denekamp@podotherapie.org
in het Gezondheidsplein

Enschede - Zuid

Zunabrink 12
7544 DR Enschede
053 5388422
enschede@podotherapie.org
bij Fysio Movent

Losser

Raadhuisstraat 20
7581 AA Losser
053 3031678
losser@podotherapie.org
bij Lossers Voetcomfort

 

Sportpodotherapie 

Oost-Nederland

Emmastraat 177
7513 BC Enschede
08 50068444
mail@sportpodo.nu
www.sportpodo.nu
op hoek Nieuwstraat

Sportpodotherapie 

Oost-Nederland

Bouwmeester 8b
7481 LP Haaksbergen
08 50068444
mail@sportpodo.nu
www.sportpodo.nu
in GC De Bouwmeester

Sportpodotherapie

Oost-Nederland

Prins Bernhardstraat 4-10
7573 AM Oldenzaal
08 50068444
mail@sportpodo.nu
www.sportpodo.nu
in GC Oldenzaal

Contact

Verzend onderstaand formulier.