VESTIGINGEN 

 

Albergen

Geert Grotestraat 25
7665 AV Albergen
0546 745735
albergen@podotherapie.org
in Paramedisch Centrum Albergen

Borne

Fleminghof 5
7622 MB Borne
074 8513216
borne@podotherapie.org
in GC Fleminghof

Enschede - Noord

Roessinghsbleekweg 167
7522 AH Enschede
053 3031610
enschede@podotherapie.org
in pand RRT/ Kotmancentrum

Groenlo

Buitenschans 36
7141 EL Groenlo
0544 465220
groenlo@podotherapie.org
in GC Den Papendiek

Oldenzaal

Prins Bernhardstraat 4-10
7573 AM Oldenzaal
0541 723970
oldenzaal@podotherapie.org
in GC Oldenzaal 

Almelo - Noord

Ootmarsumsestraat 348
7603 AV Almelo
0546 200920
almelo@podotherapie.org
in pedicurepraktijk Medivoet

Denekamp

Oldenzaalsestraat 12e3
7591 GM Denekamp
0541 200212
denekamp@podotherapie.org
in het Gezondheidsplein

Enschede - Centrum

Emmastraat 177
7513 BC Enschede
053 4325830 
enschede@podotherapie.org
op hoek Nieuwstraat

Haaksbergen

Bouwmeester 8b
7481 LP Haaksbergen
053 5740434
haaksbergen@podotherapie.org
in GC De Bouwmeester

Ootmarsum

Wildehof 2
7631 GX Ootmarsum
0541 753434
ootmarsum@podotherapie.org
in Centrum Wildehof 

Almelo - Zuid

Twentepoort West 3
7609 RD Almelo
0546 745733
almelo@podotherapie.org
in pand RRT

Eibergen

Kerkstraat 30 - 6
7151 BW Eibergen
0545 745235
eibergen@podotherapie.org
in GC 't Spieker

Enschede - Zuid

Zunabrink 12
7544 DR Enschede
053 5388422
enschede@podotherapie.org
bij Fysio Movent

Losser

Raadhuisstraat 20
7581 AA Losser
053 3031678
losser@podotherapie.org
bij Lossers Voetcomfort

 

Sportpodotherapie 

Oost-Nederland

Emmastraat 177
7513 BC Enschede
08 50068444
mail@sportpodo.nu
www.sportpodo.nu
op hoek Nieuwstraat

Sportpodotherapie 

Oost-Nederland

Bouwmeester 8b
7481 LP Haaksbergen
08 50068444
mail@sportpodo.nu
www.sportpodo.nu
in GC De Bouwmeester

Sportpodotherapie

Oost-Nederland

Prins Bernhardstraat 4-10
7573 AM Oldenzaal
08 50068444
mail@sportpodo.nu
www.sportpodo.nu
in GC Oldenzaal